Etkinlikler
2_772_1508147682_medium

15. Yılına Özel Hediye Kampanyası

15. yılımıza özel yüzlerce hediye Armada ziyaretçilerini bekliyor. 16 - 22 Ekim tarihleri arasında yaptığınız 50 TL'lik alışverişlerinizde sürpriz hediye kazanma şansını yakalayın. KURALLAR; -Aynı gün içerisinde yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. -Kampanya ya sadece Armada Kart sahipleri katılabilir. -1 kişi kampanya boyunca sadece 2 adet hediye alabilir. -Kazanılan hediyeler değiştirilemez veya paraya çevrilemez. -Günlük stoklar ile sınırlıdır. -Hediyeler sistemden otomatik olarak seçilmektedir.


2_767_1507875818_medium

Armada Çocuk Sokağı Kampanyası

Armada Çocuk Sokağı alışverişleri ROLLHOUSE'da eğlenceyle bitiyor! 1 - 31 Ekim tarihlerinde çocuk sokağından yapacağınız alışverişlerinizin %10'u oranında Rollhouse kuponu kazanma şansını kaçırmayın! KURALLAR; • Kampanya 1-31 Ekim tarihleri arasında toplamda yapılacak alışverişlerde geçerlidir. • 1 Puan karşılığı 1 TL’dir. • Kampanyaya katılmak için Armada Kart zorunludur. • Kupon çıktığınız ile birlikte ARMADA 2 KAT -2’de bulunan ROLLHOUSE mağazamıza giderek kazandığınız puanı ROLLHOUSE ÜYE KARTA yükleterek alabilirsiniz. • Kazanılan Puanlar; Çocuk Oyun Alanı (Top Havuzu)- 9DVR Sanal Gerçeklik Aktivitelerinde ve Elektronik Oyunlarda Geçerlidir. • Bowling ve Laser Point Aktivitelerinde Geçerli Değildir. • Kampanya sadece ARMADA ROLLHOUSE şubesinde geçerlidir. • Kampanya ROLLHOUSE’da bulanan başka bir kampanya ile birleştirilemez. • Kazanılan puanlar nakde çevrilemez ve mali değeri talep edilemez. • Kampanyaya B&G STORE, CARTER’S OSHKOSH, DOLLS AND BOYS, DORIAN, GAP KIDS, IMAGINARIUM, JOKER, KANZ, KİTCUT ÇOCUK KUAFÖRÜ, MOTHERCARE, PANÇO, SÜSLÜ BALON mağazalarında yapılan alışverişlerde geçerlidir. • 1 kişinin 1 günde kazanacağı toplam puan maksimum 500 puan’dır. • Maksimum alışveriş tutarı 5.000 TL’dir.


2_771_1507565386_medium

Armada'ya Kristal Elma Ödülü!

Ödüllerimize Elma'yı da ekledik ! 2017 Kristal Elma Festivali Bölge Basın - Diğer Kategorisi'nde Armada Alışveriş Merkezi Bronz Elma'nın sahibi oldu.


2_740_1507122404_medium

Pazar Çocuk Kampanyası

Her Pazar 4 - 15 yaş çocuklara sinema, buz pateni ve bowling bileti Armada'dan HEDİYE! Kampanya Kuralları; - Her hafta 1 Armada Kart sahibi sadece 2 adet bilet alabilir. - Bilet alırken kimlik göstermek mecburidir. - Kuponlar resmi tatillerde geçerli değildir. - Başka bir promosyon ile birleştirilemez ve paraya çevrilemez. - Yer olmaması halinde öncelik tanınmaz, özel gösterimlerde geçerli değildir. - Rezervasyonlarda, kiosklardan ve internet üzerinden yapılan satın alımlarda geçerli değildir. - Kaybolması halinde Cinemaximum Armada hiçbir yükümlülük kabul etmez. - Kampanyada verilen kuponlar günlük stoklar ile sınırlıdır. - Hediye bowling kuponu tek kişilik ve tek kullanımlıktır. - Kuponlar sadece ARMADA ROLLHOUSE’da geçerlidir. - Kuponlar yalnızca bowling oyununda geçerlidir. - Kuponlar sadece Pazar günü geçerlidir. -1 kişi 1 günde 1 adet kupon alabilir.


X

X